چاپ روی نوشت افزار

چاپ روی نوشت افزار را می توان یکی از انواع چاپ صنعتی ترکیبی به حساب آورد . این ادعا از آنجا قوی تر می شود که روی خودکار ها و مدادهایتان را همزمان ببینید . دراین صورت متوجه خواهید شد که برای چاپ روی انواع مختلف خودکار و انواع مختلف مداد ، پاک کن و ... از انواع مختلفی چاپ صنعتی استفاده شده است.

چاپ روی نوشت افزار – خلق نام تجاری شرکت روی محصول – باعث می شود که مخاطبان شما بدون لمس درست کیفیت و صرفا به اعتبار نام تجاری شما به خرید کالای شما بپردازند ، البته باید ذکر کنیم که چاپ روی نوشت افزار با توجه به کیفیت و جنس لوازم تحریر مشخص می شود و چاپ روی مداد با بدنه ی چوبی بطور قطع با چاپ روی بدنه ی خودکار فلزی متفاوت است و هر کدام چاپ صنعتی مخصوص به خودشان را نیاز دارند .

البته در حوزه ی چاپ روی نوشت افزار ، ما گاها برای ماندگارتر شدن محتوای درخواستی کارفرما به آنها لیزر را نیز پیشنهاد می دهیم ، اثرگذاری ای ماندگار و همیشگی که با دست خوردگی پاک نمی شود. در حوزه ی نوشت افزار لازم دانستم بگویم که از نظر مصرف کنندگان ارتباط مستقیمی بین کیفیت نوشت افزار و کیفیت چاپ روی نوشت افزار وجود دارد و هر چقدر کیفیت بدنه و کیفیت چاپ نوشت افزار بالاتر باشد ، کیفیت چاپ نیز ارزشمند تر شمرده می شود. ازینرو در چاپ روی نوشت افزار ما با در نظر گرفتن المان ارائه ی یک خدمت عالی به ماندگار تر شدن رابطه ی شما و مصرف کنندگان تان نیز می اندیشیم.

چاپ صنعتی هیت ترانسفر

 چاپ صنعتی هیت ترانسفر به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

هیت ترانسفر

چاپ روی فلزات

چاپ روی فلزات و قطعات آبکاری شده جزو آن دسته از چاپ های صنعتی است که  عدم دقت در اجرا باعث نارضایتی و عدم اثرگذاری مناسب در مشتریان است

چاپ روی فلزات

چاپ صنعتی سیلک اسکرین

 چاپ صنعتی سیلک اسکرین به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

سیلک اسکرین

چاپ روی سطوح پلیمری

  مرصاد نقش خدمات خود را در چاپ روی سطوح پلیمری برای آشنایی شما با چاپ صنعتی به تفکیک ارائه می دهد

چاپ سطوح پلیمری

چاپ صنعتی تامپو پرینت

چاپ صنعتی تامپو پرینت به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

تامپو پرینت

چاپ روی شیشه

مهارت چاپ روی شیشه از جمله بخش هایی است که دقت در اجرای آن باعث خلق یک شاهکار زیبا و داشتن محصولی ناب می شود.

چاپ روی شیشه