چاپ روی پلاستیک

چاپ روی مواد پلیمری و پلاستیک با توجه به حوزه ی گسترده ی عملکرد این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

چاپ روی مواد پلاستیکی و پلیمری خانگی

پلاستیک ها و مواد پلیمری که در صنایع استفاده میشوند بسیار متنوع و با کاربردهای گوناگون میباشند دسته بندی این مواد برای چاپ صنعتی به اختصار شامل موارد زیر میباشند

چاپ روی مواد پلاستیکی  خانگی

. ABS,PVC,PC… این دسته از مواد در تولید بسیاری از لوازم الکترونیکی مانند کلیدها ، لوازم التحریر و اسباب بازی ها را شامل می شوند ، دارای چاپ پذیری بالا و البته مواد اولیه گران و ارزشمندی به شمار میروندPET: بسیاری از ظروف بهداشتی مانند شامپوها، بطریهای نوشیدنی و غیره را شامل میشوند، از نظر چاپ پذیری در سطح متوسط و برای تولید کنندگان مقرون به صرفه میباشد.

چاپ روی  مواد پلیمری - چاپ لوازم آرایشی

 PE: پلی اتیلن . که از نظر استفاده در صنایع بسته بندی چه بهداشتی چه صنعتی و چه تولید لوازم آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرند، داری چربی پنهان از نظر چاپ بوده و چاپ پذیری آنها در حالت عادی غیر ممکن است در نتیجه برای چاپ بر روی این گروه از مواد باید از ترکیب شعله گاز و هوا استفاده نمود.

چاپ روی مواد پلیمری - چاپ روی نخ دندان  و لوازم خانگی

 PP: این دسته از مواد جهت استفاده در صنایع بهداشتی بسیار پر کاربرد میباشد. رنگ پذیری بسیار سخت از معایب این پلیمر میباشد، استفاده از چربی گیری با شعله و رنگهای اختصاصی تقریبا مشگل رنگ پذیری را حل کرده است.

چاپ روی مواد پلاستیکی خانگی - چاپ روی مواد پلیمری

 PA: پلی آمید به علت مقاومت در برابر حرارت در تولید قطعات پلیمیری داخلی اتوموبیلها استفاده میشود، رنگ پذیری بسیار سخت حتی از دو گروه بالا و در بعضی از گریدهای آن غیر ممکن باعث ایجاد مشگل برای تولید کنندگان شده است در بسیاری از موارد برای رنگ پذیری باید ازترکیب شعله و هاردنرها استفاده کرد.

چاپ روی مواد پلیمری - چاپ روی دستگیره کمد

--------------------------------------------------------

چاپ روی لوازم و قطعات خودرو - چاپ روی تجهیزات خودرو - چاپ تامپوپرینت و چاپ سیلک اسکرین

------------------------------------------

چاپ روی مواد پلیمری - چاپ روی تجهیزات بیمارستانی

-------------------------------------------------

چاپ روی مواد پلیمری به کمک چاپ تامپو پرینت و سیلک اسکرین

----------------------------------------

چاپ روی مواد پلیمری و لوازم آرایشی

چاپ صنعتی هیت ترانسفر

 چاپ صنعتی هیت ترانسفر به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

هیت ترانسفر

چاپ صنعتی سیلک اسکرین

 چاپ صنعتی سیلک اسکرین به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

سیلک اسکرین

چاپ صنعتی تامپو پرینت

چاپ صنعتی تامپو پرینت به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

تامپو پرینت