چاپ روی فلز

چاپ روی فلز یکی از الهام بخش ترین و زیباترین انواع چاپ صنعتی است که با تزریق رنگ به روی فلز به خلق تصاویر دست می زنند . برای خلق تصاویر روی فلز می توان از تکنولوژی های متفاوتی استفاده کرد از جمله لیزر و قالب گیری اما چاپ روی فلز تکنولوژی ای است که به خلق تصاوبر به روی محصولی آماده در مدت زمان کم و با هزینه ی اندک منجر می شود .

وقتی ما از چاپ روی فلز صحبت می کنیم در درجه ی اول منظورمان فلز آلومنیوم است ، اما به جز آلومنیوم به روی فلزاتی با خواص مشخص امکان چاپ وجود دارد و می توان گفت چاپ بر روی فلز ، یکی از پیچیده و البته کارآمدترین موارد چاپ صنعتی برای خلق یک اثر روی فلزات است .

در روند چاپ ، تمام چاپ های فلزی با ضخامت mm2 هستند که با استفاده از یک جلا دهنده ی سفید این فرآیند خاتمه پیدا می کند. در ضمن بستر فلزی مورد استفاده در تولید باید شرایط خاصی داشته باشد که با توجه به جنس فلزهای مورد چاپ هر قطعه متفاوت می باشد. کیفیت چاپ روی فلز باتوجه به جوهر استفاده شده ماندگاری متفاوتی دارد و در نمونه های ضعیف این کار بارها مشاهده شده که چاپی که مثلا قرار بوده ضد آب باشد یا با یک آبخوردگی ساده از بین رفته است .

دراین مورد از چاپ صنعتی این نکته قابل توجه می باشد که بخش هایی از سختی کار به جنس محصول و شکل محل چاپ محصول موردنظر برمی گردد، و در صورتی که محل مورد نظر برای چاپ منحنی ، مدور ، مسطح یا نوک تیز و یا فلز از انواع خاصی باشد در هرکدام از موارد ، تخصص و هوشیاری خاصی نیاز است تا خروجی کار ، با کیفیت ، حرفه ای و دقیق شود ، به همین دلیل است که شما جهت چاپ روی محصولات فلزی خود بهتر است با مشاورانی زبده و باتجربه کمک بگیرید که علاوه بر مشاوره کاری برگزیده به شما تحویل دهند زیرا ما بارها مراجعانی داشته ایم که به دلیل اشتباه چاپگرها نتایج مورد نظرشان را کسب نکرده اند.

چاپ صنعتی هیت ترانسفر

 چاپ صنعتی هیت ترانسفر به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

هیت ترانسفر

چاپ روی فلزات

چاپ روی فلزات و قطعات آبکاری شده جزو آن دسته از چاپ های صنعتی است که  عدم دقت در اجرا باعث نارضایتی و عدم اثرگذاری مناسب در مشتریان است

چاپ روی فلزات

چاپ صنعتی سیلک اسکرین

 چاپ صنعتی سیلک اسکرین به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

سیلک اسکرین

چاپ روی سطوح پلیمری

  مرصاد نقش خدمات خود را در چاپ روی سطوح پلیمری برای آشنایی شما با چاپ صنعتی به تفکیک ارائه می دهد

چاپ سطوح پلیمری

چاپ صنعتی تامپو پرینت

چاپ صنعتی تامپو پرینت به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

تامپو پرینت

چاپ روی شیشه

مهارت چاپ روی شیشه از جمله بخش هایی است که دقت در اجرای آن باعث خلق یک شاهکار زیبا و داشتن محصولی ناب می شود.

چاپ روی شیشه