چاپ روی شیشه

چاپ روی شیشه

 

چاپ روی شیشه . مرصاد نقش وظیفه ی خود می داند که اطلاعاتی هرچند کوتاه را به اختصار در خصوص چاپ روی شیشه خدمت دوستان خوبش قرار دهد . این دسته از مواد به علت نفوذ پذیری بسیار کم و بیشتر موارد عدم نفوذ پذیری در گروه چاپهای سخت قرار میگرند .

چاپ روی شیشه

برای اینکه بتوان بر روی قطعات فلزی و شیشه ای چاپ کرد باید چندین مرحله را پشت سر گذاشت چربی گیری و تمیز کردن قطعه ، استفاده از رنگهای دو جزئی ، و در نهایت کوره کردن آنها بعد از چاپ  میتواند مارا در داشتن چاپ صنعتی مناسب یاری کند . استفاده از رنگهای دوجزئی و حاوی پیگمنتهای فلزی حتما در این نوع مواد لازم میباشد   چاپ روی شیشه ( که معمولا از انواع چاپ سیلک اسکرین ، گاهی تامپو پرینت و در برخی موارد هیت ترانسفر است ) یکی از انواع چاپ های خاص صنعتی است که برای چاپگر سختی هایی را به همراه دارد . اما جدای از سخت بودن چاپ روی شیشه ، این نوع چاپ صنعتی زیبایی های خاص خودش را هم دارد .

زیبایی هایی که باعث شده این نوع چاپ صنعتی این روزها در میان طراحان دکوراسیون هم طرفداران خاص خودش را پیدا کند. چاپ روی شیشه ، این روزها کاربرد زیادی دارد . چاپ شیشه شامل چاپ روی شیشه ی عطر ، چاپ روی شیشه های تجهیزات خاص پزشکی و حتی چاپ روی ظروف خاص به سلیقه ی خاص مخاطب دارد . اما در چاپ روی شیشه اینکه شیشه چه کیفیتی دارد ، چند میلی متر است ، کاربردش چیست ، مقاومتش چقدر است و ... همه موارد است که حساسیت چاپ روی شیشه را بالا می برد .

چاپ روی شیشه چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین
دستگاه های شرکت مرصاد نقش در چاپ روی شیشه ، علاوه بر کیفیت و ظرافت در اجرا از نوع خاصی جوهر استفاده می کند که در محیط های نمناک و مرطوب هیچگونه تغییری در کیفیت چاپ روی شیشه ایجاد نمی کند . تجربه ی ما با بیش از هزاران چاپ روی شیشه – مخصوصا در حوزه ی صنعتی و تجاری – به ما ثابت کرده است ، چاپ روی شیشه از انواع مطمئن ، زیبا و پرطرفدار چاپ صنعتی است .
چاپ روی شیشه با استفاده از چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین
------------------------------------------------------------------------------------------

چاپ روی شیشه چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین

---------------------------------------------------------------------------------

چاپ روی شیشه چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین

--------------------------------------------

چاپ روی شیشه چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین

--------------------------------------------------

چاپ روی شیشه چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین

-----------------------------------------------

چاپ روی شیشه چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین

چاپ صنعتی هیت ترانسفر

 چاپ صنعتی هیت ترانسفر به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

هیت ترانسفر

چاپ صنعتی سیلک اسکرین

 چاپ صنعتی سیلک اسکرین به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

سیلک اسکرین

چاپ صنعتی تامپو پرینت

چاپ صنعتی تامپو پرینت به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

تامپو پرینت