چاپ صنعتی

 

  چاپ صنعتی مرصاد نقش

 

چاپ صنعتی چیست و چگونه تعریف می شود ؟ در حالت کلی چاپ صنعتی ، شاید در نظر دیگران چاپی نامفهموم و گنگ به نظر برسد، چرا که اکثرا چاپ را فقط و فقط از منظر کاغذ، کتاب، کارتهای ویزیت، بروشورها و مانند اینها نگاه میکنند

اما فقط با کمی دقت بیشتر به اطرافمان میتوانیم به قطعاتی برسیم که بر روی آنها نوشته های وجود دارد که کاغذی نیستند ، گوشیهای همراه، خودکارهایی که در کیف و جیبمان است، لوازم آریشی همراهمان، نوشته های روی یخچال خانه، کلیدهای داخل خودرو و بسیاری دیگر از اشیاء در این گروه از چاپها قرار میگیرند.  در مرصاد نقش چاپ صنعتی توسط فنونی با نام های چاپ صنعتی تامپوپرینت ، چاپ صنعتی هیت ترانسفر ، چاپ صنعتی سیلک اسکرین انجام میشود که هر فن از جداگانه فنونی دارد که دقت در انجام آنها اگر با سلیقه ی طراح همسو باشد و عنوانی به اسم خلاقیت را به دوش بکشد ، طرحی می آفریند که می تواند همانند یک طرح بی نظیر هنری خریداران را مسخ محصول یا خدمت شما کند و مرصاد نقش در چاپ صنعتی الویت را پسندیده شدن از چشمان مشتری می گذارد.

چاپ صنعتی درمرصاد نقش در بخش چاپ صنعتی سیلک اسکرین ، تامپو پرینت و هیت ترانسفر از مشاوره اولیه ، طراحی صنعتی طرح ، بررسی رنگ ها برای اثرگذاری نتیجه بخش روی مخاطب ، دقت بالا و استفاده از کالیته ی وسیع رنگ بهره مند است و این باعث میشود که هنرآفرینی خلاقانه با کیفیت بالای چاپ تلفیق گردد و نتیجه همانی باشد که ذهن مخاطب در طلب و جست و جوی آن است.

چاپ صنعتی مرصاد نقش

 مرصاد نقش خدمات خود را در چاپ صنعتی با دسته بندی زیر برای آشنایی شما با چاپ صنعتی به تفکیک ارائه می دهد و هم چنین در صورت تمایل شما به مشاوره رایگان می توانید در ساعات اداری با آقای جمشیدی مدیر بخش طراحی و چاپ تماس بگیرید.

زیر مجموعه ها

تامپو پرینت یا چاپ تامپو

تامپو پرینت مرصاد نقش

 

 

تامپو پرینت  یا چاپ تامپو یکی از انواع چاپ است که امروزه میان صنعتگران و تبلیغات چیان رونق و رواج گرفته است . در صنعت  ، تامپو پرینت یکی از تکنیکی ترین انواع چاپ صنعتی است که این روزها بسیار به آن توجه می شود . چاپ تامپو شاید نسبت به چاپ سیلک از قدمت کمتری برخوردار باشد، اما به علت پر کاربرد و در دسترس بودن آن سهم بیشتری از چاپ صنعتی را به خود اختصاص داده است. در این مدل چاپ برای انتقال طرح و رنگ بر روی قطعه و سطح مورد نظر از یک استامپ سیلیکونی و کلیشه فولادی استفاده میگردد

طرح و نقش در چاپ تامپو پرینت بعد از پرینت بر روی کلیشه فولادی که قبلا کوتینگ شده، قرارد داده میشود و بعد از یه مراحل ثبوت و سقوط و اسید کاری بر روی کلیشه پیاده میشود. قاعده کلی چه در چاپ دستی و چه چاپ اتومات وCNC یکسان میباشد .

کاربرد این چاپ تامپو پرینت  جهت انتقال طرحهای شارپ و دقت بالا می باشد، لذا اکثرتولید کنندگان قطعات صنعتی کوچک، در دسته های مختلف الکترونیکی، بهداشتی ، آرایشی و ... از این نوع چاپ استفاده مینمایند.

در چاپ تامپو پرینت ، هرچند با پیشرفت صنعت و بالارفتن تجربه، شاهد قرار گرفتن سطوح پهن تر و قطعات بزرگتر در سبد این نوع چاپ می باشیم. از انواع چاپ تامپو پرینت مانند پنلهای اجاق گاز و قطعات داخلی یخچال ....   دامنه استفاده از  چاپ تامپو پرینت به علت سرعت بالاتر و دقت بیشتر ، همچنین تنوع سطوح با قوس و گودی مختلف بیشتر میباشد.

  • نوشت افزار ها مانند خودکار، پاک کن، خطکش ها، قطعات کمک آموزشی
  • لوازم آرایشی و بهداشتی مانند: ظروف پنکیکها، کرم پودرها، ادکلانها، ظروف نگهداری دارو، جعبه های کمکهای اولیه و ...
  • صنایع خودروسازی مانند: شامل قطعا تزئینی و داخل موتور مانند:کلیدهای داخلی خودرو، شمعها، انواع وایرها، روکش خازنها ، پنهای هشدار دهنده
  • صنایع اللکترونیک وکامپیوترکه تقریبا در بسیاری از صنایع بالا هم ریشه دارد، مانند انواع بالاستها، محافظها، کنترلهای تلویزیونی، انواع کلیدها( مانند کلیدهای کیبورد و تلفنهای همراه)، مودمها، کیسها، و...
  • لوازم خانگی مانند پنلهای ماشین لباسشویی، اجاق گاز، یخچال، مایکروفر،شیر آلات و...
  • لوازم داخل منزل مانند انواع بطریها، قوطیهای حبوبات، چاقو...
  • هدایای تبلیغاتی،اسباب بازیها و بسیاری از لوازم دیگر که در اطرافمان موجود میباشد

 

تامپو پرینت مرصاد نقش

وجود پدهای سیلیکونی با گریدهای مختلف، باعث شده تا با تامپو پرینت تقریبا روی بسیاری از سطوح چاپ کرد . همچنین میتوان با بالا و پایین کردن عمق کلیشه ها پوششهای مختلفی از چاپ را تشکیل داد . استفاده از سیستمهای رنگ رسانی باز و بسته و کلیشه های فولادی با ضخامتهای میکرونی و میلیمتری، از دیگر محاسن این چاپ تامپو پرینت میباشد .

دستگاه های تامپو پرینت به علت کم حجم بودن با اقبال بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها قرار گرفته اند.

تعداد مقالات:
8
عنوان نویسنده کلیک ها
چاپ روی چوب نوشته شده توسط چاپ صنعتی مرصاد نقش کلیک ها: 184
چاپ روی فلز نوشته شده توسط چاپ صنعتی مرصاد نقش کلیک ها: 209
چاپ روی ابزارآلات صنعتی نوشته شده توسط چاپ صنعتی مرصاد نقش کلیک ها: 186
چاپ روی نوشت افزار نوشته شده توسط چاپ صنعتی مرصاد نقش کلیک ها: 224
چاپ روی شیشه نوشته شده توسط مرصاد نقش کلیک ها: 3556
چاپ روی مواد پلیمری نوشته شده توسط مرصاد نقش کلیک ها: 3348

چاپ صنعتی هیت ترانسفر

 چاپ صنعتی هیت ترانسفر به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

هیت ترانسفر

چاپ روی فلزات

چاپ روی فلزات و قطعات آبکاری شده جزو آن دسته از چاپ های صنعتی است که  عدم دقت در اجرا باعث نارضایتی و عدم اثرگذاری مناسب در مشتریان است

چاپ روی فلزات

چاپ صنعتی سیلک اسکرین

 چاپ صنعتی سیلک اسکرین به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

سیلک اسکرین

چاپ روی سطوح پلیمری

  مرصاد نقش خدمات خود را در چاپ روی سطوح پلیمری برای آشنایی شما با چاپ صنعتی به تفکیک ارائه می دهد

چاپ سطوح پلیمری

چاپ صنعتی تامپو پرینت

چاپ صنعتی تامپو پرینت به علت دایره وسیع خدمات رسانی در چاپ صنعتی امروزه بسیار پرکاربرد بوده و سهم بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است .

تامپو پرینت

چاپ روی شیشه

مهارت چاپ روی شیشه از جمله بخش هایی است که دقت در اجرای آن باعث خلق یک شاهکار زیبا و داشتن محصولی ناب می شود.

چاپ روی شیشه