با مرصاد نقش آشنا شویم!

 مرصاد نقش تیمی را گرد هم آورد که دوستی ، انصاف و انسانیت را به عنوان اولین اصول کسب و کار باور دارد . اعضای تیم ما از سال 1385 کار خود را آغاز کردند و با باور عبارت از تو حرکت از خداوند بخشنده برکت با تلاشی بی پایان و بی مثال به ارتقا کیفیت صنعت چاپ صنعتی کوشیدند . کیفیت کار اعضای تیم ما از نمونه ها و مشتریان ما پیداست . همکاری با بزرگانی چون ایران خودرو ، شرکت زیباسازان ، شفا نور ، گروه محصولات خوراکی گلها ، برازش صنعت ، شرکت بوتان ، سازه پویش و ...   بیش از پیش گویای این گفتمان است . اگر در فضای چاپ نیاز به مشاوره ، نظارت و اجرا هستید ، با آغوشی باز از آن استقبال خواهیم کرد . پیروز و سربلند باشید . مرصاد نقش.

چاپ صنعتی مرصاد نقش

ارزش های اعضای مرصاد نقش در کار

ما به کار تیمی پایبندیم ، در نگاهمان در نظر گرفتن الویت های انسانی ، اعتقادی و ملی از جایگاه ویژه ای برخوردار است . به مدیریت شگفت انگیز شخصی برای حصول نتیجه اعتقاد خاصی داریم و مطمئنیم که برای پیشرفت و ارتقا کشورمان هر کداممان جداگانه باید صادقانه تلاش کنیم.

ماموریت چاپ صنعتی مرصاد

انگیزه ی بالابردن کیفیت صنعت چاپ با دقت ، افزایش کیفیت رنگ ها و نوع چاپ در بازار رقابتی جهانی ما را بر آن داشت تا با تلاش شبانه روزی به خلق چشم اندازمان کمر همت ببندیم و با تکیه بر فرمایش رهبر بکوشیم تا ایرانی آباد داشته باشیم .

 

تیم مدیریت مرصاد نقش

چاپ صنعتی مرصاد نقش

آقای سهیل جمشیدی

مدیر بخش طراحی و چاپ

این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .

آدرس شبکه اجتماعی اینیستاگرام : Aa.

 

 

چاپ صنعتی مرصاد نقش

دوست آقای سهیل جمشیدی

ناظر چاپ

این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .

آدرس شبکه اجتماعی اینیستاگرام: Sn.

 

 

کلیشه سازی

ساخت کلیشه و ورود آن به صنعت چاپ از صدها سال پیش آغاز شد و در ابتدا بصورت طراحی و ساخت کلیشه های سنگی آغاز شد ، کلیشه هایی حرف به حرف برای چاپ حروف ، پس از آن و ورود کاغذ به طور گسترده در صنعت چاپ این کلیشه سازی، به طور گسترده ای در دنیای چاپ کتب ، روزنامه رواج یافت و امروز ساخت کلیشه و استفاده از آن در چاپ صنعتی یکی از ابزار چاپ هایی نظیر تامپوپرینت و سیلک اسکرین است .

برای ساخت یک کلیشه پس از دریافت فایل کلیشه به صورت فایل های اتوکد به ساخت قالب اصلی کلیشه می پردازیم . کلیشه های صنعت چاپ اکثرا کلیشه های سربی هستند که باید برای ساخت آنها از قالب استفاده شود . البته اکنون به راحتی می توان به کمک پرینترهای سه بعدی هر نوع کلیشه ای را ساخت اما موضوع حائز اهمیت در امر ساخت کلیشه نوع کیفیت و رعایت جزئیات و تشابه محصول خروجی با طرح اولیه و اصلی است.

از آنجا که ساخت کلیشه یکی از خدمات اصلی ما برای مبحث چاپ است ما می توانیم در صورت نیاز شما به ساخت کلیشه با دریافت فایل اتوکد شما نسبت به ساخت کلیشه ی مورد نظرتان اقدام کنیم.

خدمات مرصاد نقش در یک نگاه

چاپ صنعتی مرصاد نقش

چاپ صنعتی

کیفیت بالا در چاپ صنعتی تامپوپرینت ، سیلک اسکرین ، هیت ترانسفر

ساخت کلیشه مرصاد نقش

ساخت کلیشه

طراحی صنعتی طرح اولیه چاپ و ساخت کلیشه با بالاترین دقت

چاپ صنعتی مرصاد نقش

مشاوره در جهت راه اندازی خط چاپ

مشاوره ی علمی در جهت راه اندازی خط چاپ با تکیه بر علم و تجربه

 

تعدادی از مشتریان مرصاد نقش به روایت لوگوها جای لوگوی شما خالی است!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقشی از تفاوت را به تصویر کشیده ایم

برای دانلود رزومه میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود رزومه