دستگاه دست دوم تامپو پرینت ، سیلک اسکرین و هیت ترانسفر

در صنعت چاپ به دستگاهی دست دوم می گوییم که توسط سازمان یا شرکتی خریداری شده باشد و از آن حتی برای یکبار – به اندازه ی یک تست چاپ برای سنجش کیفیت آن – استفاده شده باشد!

حال می خواهد این دستگاه دستگاه چاپ تامپوپرینت باشد ، خواه دستگاه چاپ سیلک اسکرین و یا خواه دستگاه چاپ هیت ترانسفر ! این روزها با توجه به تمرکز روی کالای ملی ، استفاده و راه اندازی خط چاپ صنعتی با تقاضای زیادی روبرو شده و البته رونق فراوانی هم یافته است . و با توجه به بالا رفتن قیمت های دستگاه های چاپ صنعتی استفاده از دستگاه های دست دوم ، برای افرادی که در فکر شروع یا ارتقای چاپخانه های صنعتی شان هستند ، مقرون به صرفه می باشد، در شرایط کنونی بسیاری از چاپخانه های صنعتی دستگاههای دست دوم خود را به دلایل مختلف از جمله تغییر حوزه ی فعالیت ( تخصص گرایی برای مثال ) ، خرید دستگاه جدید با تکنولوژی روز ، تغییر ماهیت حرفه ی خود و ... می فروشند.

تیم متخصص مرصاد نقش در امر چاپ صنعتی با توجه به سابقه ی طولانی ، حوزه ی بالای فعالیت های چاپی و آشنایی با ماشین آلات روز در امر راه اندازی یک کارگاه چاپ صنعتی و تجهیز آن می تواند در کنار شما باشد تا برای انجام این معامله خرید و فروش دستگاه چاپ دست دوم بتوانید محصولی کارآ ، با کیفیت و با قیمت متعادل را انتخاب نمایید .

ما اعتقاد داریم بهتر است برای خرید و فروش دستگاه چاپ با مشاورانی که در این زمینه تجربه دارند و بصورت حرفه ای در زمینه ی چاپ و خرید و فروش دستگاه ها تجربه دارند مشورت نمایید تا بهره وری اجراییات خود را بیش از پیش بالا ببرید . در حوزه ی خرید و فروش دستگاه های چاپ صنعتی دست دوم باید به موارد زیر توجه فرمایید - قیمت دستگاه با کارآیی آن و مدت زمان استفاده آن در گذشته همخوانی داشته باشد - این که دستگاه تا چه حدودی تمیز است - چه مدت زمانی کار کرده است و آیا قیمت آن به معدل کارایی و محصولات موجود در بازار به صرفه است در نهایت مثل یک دوست ، هر زمان که قصد خرید و فروش دستگاه چاپ داشتید مرصاد نقش می تواند به عنوان مشاوری باتجربه و فنی به شما یاری برساند.