با مرصاد نقش آشنا شویم!

 مرصاد نقش تیمی را گرد هم آورد که دوستی ، انصاف و انسانیت را به عنوان اولین اصول کسب و کار باور دارد . اعضای تیم ما از سال 1385 کار خود را آغاز کردند و با باور عبارت از تو حرکت از خداوند بخشنده برکت با تلاشی بی پایان و بی مثال به ارتقا کیفیت صنعت چاپ صنعتی کوشیدند . کیفیت کار اعضای تیم ما از نمونه ها و مشتریان ما پیداست . همکاری با بزرگانی چون ایران خودرو ، شرکت زیباسازان ، شفا نور ، گروه محصولات خوراکی گلها ، برازش صنعت ، شرکت بوتان ، سازه پویش و ...   بیش از پیش گویای این گفتمان است . اگر در فضای چاپ نیاز به مشاوره ، نظارت و اجرا هستید ، با آغوشی باز از آن استقبال خواهیم کرد . پیروز و سربلند باشید . مرصاد نقش.

چاپ صنعتی مرصاد نقش

ارزش های اعضای مرصاد نقش در کار

ما به کار تیمی پایبندیم ، در نگاهمان در نظر گرفتن الویت های انسانی ، اعتقادی و ملی از جایگاه ویژه ای برخوردار است . به مدیریت شگفت انگیز شخصی برای حصول نتیجه اعتقاد خاصی داریم و مطمئنیم که برای پیشرفت و ارتقا کشورمان هر کداممان جداگانه باید صادقانه تلاش کنیم.

ماموریت چاپ صنعتی مرصاد

انگیزه ی بالابردن کیفیت صنعت چاپ با دقت ، افزایش کیفیت رنگ ها و نوع چاپ در بازار رقابتی جهانی ما را بر آن داشت تا با تلاش شبانه روزی به خلق چشم اندازمان کمر همت ببندیم و با تکیه بر فرمایش رهبر بکوشیم تا ایرانی آباد داشته باشیم .

 

تیم مدیریت مرصاد نقش

چاپ صنعتی مرصاد نقش

آقای سهیل جمشیدی

مدیر بخش طراحی و چاپ

این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .

آدرس شبکه اجتماعی اینیستاگرام : Aa.

 

 

چاپ صنعتی مرصاد نقش

دوست آقای سهیل جمشیدی

ناظر چاپ

این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .این متن برای درک این فضا بوجود آمده است .

آدرس شبکه اجتماعی اینیستاگرام: Sn.

 

 

درباره مرصاد نقش

درباره مرصاد نقش

 

شروع کار در سال 83 و در مجموعه معظم چاپ صنعتی سپاس در شهرک صنعتی عباس آباد و استفاده از تجربیات گروه سپاس و موسسان این شرکت آقایان سید محمود و احمد آل طه و شاگردی در این کارخانه شاید از افتخارات ما باشد

استفاده از تجربیات یک مجموعه تولید کننده دستگاه های چاپ صنعتی ، در کنار خدمات ساخت کلیشه و شابلون و فروش رنگهای صنعتی حرفه سنگ بنای تشکیل مرصاد نقش بود . استفاده از تجربیات آقای محمود کریمیان اقبال، موسس چاپ صنعتی اقبال نیز باعث افتخار میباشد.

در ابتدا مجموعه در سال 86 با نام چاپ پارسا که قبلا توسط دوست عزیزم آقای مرزوقی آغاز به کار کرده بود شکل گرفت. سرمایه اندک و چاپ برروی ظروف غذا و اندکی قطعات صنعتی شروع کار نیمه حرفه ای ما بود . تا اینکه در سال 87 با انتقال مجموعه به یک فضای بزرگتر و آشنایی با قطعات و مشتریان حرفه ای تر ما را با این صنعت عظیم بیشتر آشنا کرد.

اولین مشتری حرفه ای ما سازه پویش یکی از بزرگترین تولید کنندگان قطعات الکترونیکی و پلیمری ایران خودرو بود . همین شروع ما را با بسیاری از قطعه سازان بزرگ آشنا کرد، بوتان بزرگترین تولید کننده لوازم گرمایشی خانگی و صنعتی ،زیبا سازان، آوای تحریر مهر،آگرین و ... از دیگر مشتریان ما میباشند. از سال 88 این مجموعه به شهرک صنعتی چهاردانگه منتقل گردیده و در حال حاضر با نام چاپ صنعتی مرصاد نقش و ارایه خدمات چاپ سیلک اسکرین، تامپو پرینت و مشاوره در خدمت میباشد

به نظر من بهترین رزومه ما کارهای مجموعه ما میباشد که میتوانید به آسانی در گوشه و کنار این کشور مورد مشاهده است

 

عنوان نویسنده کلیک ها
ساخت کلیشه نوشته شده توسط چاپ صنعتی مرصاد نقش کلیک ها: 500
خرید و فروش دستگاه های دست دوم چاپ صنعتی تامپو و سیلک نوشته شده توسط چاپ صنعتی مرصاد نقش کلیک ها: 771
مشاوره در جهت راه اندازی خط چاپ نوشته شده توسط مرصاد نقش کلیک ها: 2282
پرسش و پاسخ نوشته شده توسط مرصاد نقش کلیک ها: 2378

خدمات مرصاد نقش در یک نگاه

چاپ صنعتی مرصاد نقش

چاپ صنعتی

کیفیت بالا در چاپ صنعتی تامپوپرینت ، سیلک اسکرین ، هیت ترانسفر

ساخت کلیشه مرصاد نقش

ساخت کلیشه

طراحی صنعتی طرح اولیه چاپ و ساخت کلیشه با بالاترین دقت

چاپ صنعتی مرصاد نقش

مشاوره در جهت راه اندازی خط چاپ

مشاوره ی علمی در جهت راه اندازی خط چاپ با تکیه بر علم و تجربه

 

تعدادی از مشتریان مرصاد نقش به روایت لوگوها جای لوگوی شما خالی است!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقشی از تفاوت را به تصویر کشیده ایم

برای دانلود رزومه میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود رزومه