چاپ روی هدایای تبلیغاتی

چاپ روی هدایای تبلیغاتی یکی از انواع چاپ تامپو پرینت است ( البته گاهی اوقات چاپ سیلک اسکرین و هیت ترانسفر هم به کمک آن می آید ) که این روزها از آن استقبال زیادی می شود .

چاپ روی هدایای تبلیغاتی از جمله چاپ روی فلش ها ، چاپ روی پاور بانک ، چاپ روی خط کش ، چاپ روی موس کامپیوتر و کیبورد و ... آنقدر این روزها داغ و پر رونق است که گاها برخی از مشتریان ما ، برای دریافت خدمات مجبور بودند مدت ها در صف انتظار برای چاپ باقی بمانند .

به همین دلیل تیم مرصاد نقش با افزایش دستگاه های چاپ تامپو پرینت خود این امکان را برای متقاضیان این نیاز فراهم آورده است که برای چاپ روی هدایای تبلیغاتی – با توجه به حساسیت تبلیغات ، زمان تبلیغات و هزینه ی تبلیغات – با هزینه ای معقول و متعادل بهترین و ارزشمندترین خدمات را دریافت کنند .

دستگاه های تخصصی ما برای چاپ روی هدایای تبلیغاتی ( در چاپ تامپو پرینت ) این قابلیت را دارند که از پیچیده ترین انواع چاپ روی هدایای تبلیغاتی تا ساده ترین انواع چاپ صنعتی در این حوزه را پوشش دهند .

فراموش نکنیم که هدایای تبلیغاتی اگر بصورت هدفمند به مخاطبان تان ارائه شوند یکی از ماندگار ترین انواع تبلیغ حساب می شوند ؛ برای مثال شما خط کشی که از فلان موسسه ی آموزشی ، یا فلش مموری ای که از شرکت فلان به عنوان هدیه دریافت کرده اید را شاید تا ده ها سال نگه دارید و نام آن شرکت را در هربار استفاده روی هدیه تبلیغاتی آن شرکت ببینید . این خاصیت یک چاپ صنعتی خوب در تلفیق با یک انتخاب درست است .

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی فلزات

چاپ روی فلزات و قطعات آبکاری شده جزو آن دسته از چاپ های صنعتی است که  عدم دقت در اجرا باعث نارضایتی و عدم اثرگذاری مناسب در مشتریان است

چاپ روی فلزات

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی سطوح پلیمری

  مرصاد نقش خدمات خود را در چاپ روی سطوح پلیمری برای آشنایی شما با چاپ صنعتی به تفکیک ارائه می دهد

چاپ سطوح پلیمری

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی شیشه

مهارت چاپ روی شیشه از جمله بخش هایی است که دقت در اجرای آن باعث خلق یک شاهکار زیبا و داشتن محصولی ناب می شود.

چاپ روی شیشه