چاپ روی لوازم آرایشی

چاپ روی جعبه ی پن کیک به کمک چاپ تامپو و سیلک

چاپ روی لوازم آرایشی و بهداشتی ، طراحی بسته بندی محصول شما را متمایز می کند . سبک طراحی ، کیفیت چاپ اعمال شده روی بسته بندی ، نوع بسته بندی و حتی حجم برجستگی چاپ انجام شده روی بسته بندی در لوازم آرایشی آنقدر مهم است که در نگاه اول مخاطبان تان برای تایید کیفیت نام تجاری شما آن ها را بررسی می کنند و با توجه به آنها نسبت به خرید محصول شما اقدام می کنند ( در اصل با آن ارتباط برقرار می کنند.)

 چاپ روی بدنه لوازم آرایشی - چاپ تامپو پرینت - چاپ سیلک اسکرین

چاپ روی لوازم آرایشی علاوه بر انتقال اطلاعات مهم چاپ شده روی لوازم آرایشی باعث می شود به بهبود کیفیت تصویر برند شما و محصولات شما کمک شود. علاوه بر این ، ظرافت چاپ و وضوح نوشته ها ارزش افزوده ای بر لوازم آرایشی و بهداشتی شما ایجاد کرده که تا حدی می تواند راه حل های جعل نام تجاری شما را سد کند .رواج استفاده از لوازم آرایش باعث رونق این صنعت شده و ارائه ی خدمات با کیفیت چاپ روی لوازم آرایشی می تواند تضمینی برای بالا بردن عمر برند شما شود.

چاپ روی شیشه لوازم آرایش شیشه ای به کمک چاپ صنعتی

چاپ روی لوازم آرایشی و بهداشتی شامل بخش های متفاوتی است . چاپ روی قطعات پلاستیکی ، چوبی ، شیشه ای و گاها فلزی بسته های لوازم آرایشی و بهداشتی به تجهیزات و ماشین‌آلاتی نیاز دارد که قابلیت چاپ بر روی اشکال کرو ، مدور و چند ضلعی را داشته باشند. و معمولا بیشترین سهم چاپ روی لوازم آرایشی و بهداشتی به کمک دستگاه‌های تامپو پرینت ، سیلک اسکرین و چاپ دیجیتال انجام می‌شود که امکان ثبت تصاویر و نوشته‌ها را به صورت تک رنگ و چند رنگ دارند. یکی از مواردی در چاپ لوازم آرایشی و بهداشتی باید دقت نمود ماندگاری آن در مقابل روغن و چربی است که این موضوع به کیفیت و نوع جوهر و همچنین به نوع چاپ مورد استفاده مرتبط می شود.

چاپ روی بسته بندی کرم پودر

از طرفی به‌دلیل انعطاف زیاد، قیمت پایین و کیفیت بالای چاپ سیلک اسکرین و تامپو پرینت ، از آن برای چاپ و تبلیغات روی قطعات خاص مکمل آرایشی و بهداشتی هم استفاده می شود. بخش از خدماتی که در حوزه ی چاپ روی لوازم آرایشی و بهداشتی توسط تیم مرصاد نقش انجام شده چاپ روی رژ لب ، رژ لب مایع ، شُتِ رژ گونه ، شامپو و کرم مو ، کیف های لوازم آرایشی ، بسته ی لنز و ... است . تیم متخصص و تکنسین های باتجربه ی مرصاد نقش به مشاوره ی قبل از انجام کار و تضمین کیفیت کار قبل از عقد قرارداد پای بند بوده و خود را متعهد و موظف می دانند.

چاپ روی لوازم آرایشی - چاپ صنعتی - چاپ تامپوپرینت - چاپ سیلک اسکرین

---------------------------------------------------------------------

چاپ روی لوازم آرایشی - چاپ تامپو پرینت و سیلک اسکرین روی جعبه ی پن کیک

------------------------------------------------------------

چاپ روی شیشه ی لوازم آرایشی - چاپ تامپو پرینت و سیلک اسکرین

---------------------------------------------------------------

چاپ روی بسته بندی لوازم آرایشی از جمله چاپ روی بسته ظرف پن کیک

------------------------------------------

چاپ روی بدنه لوازم آرایشی - چاپ تامپو پرینت - چاپ سیلک اسکرین

--------------------------------------------------

چاپ روی بدنه لوازم آرایشی - چاپ تامپو پرینت - چاپ سیلک اسکرین

----------------------------------------------------

چاپ روی لوازم آرایشی با تکنیک چاپ صنعتی

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی فلزات

چاپ روی فلزات و قطعات آبکاری شده جزو آن دسته از چاپ های صنعتی است که  عدم دقت در اجرا باعث نارضایتی و عدم اثرگذاری مناسب در مشتریان است

چاپ روی فلزات

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی سطوح پلیمری

  مرصاد نقش خدمات خود را در چاپ روی سطوح پلیمری برای آشنایی شما با چاپ صنعتی به تفکیک ارائه می دهد

چاپ سطوح پلیمری

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی شیشه

مهارت چاپ روی شیشه از جمله بخش هایی است که دقت در اجرای آن باعث خلق یک شاهکار زیبا و داشتن محصولی ناب می شود.

چاپ روی شیشه