چاپ روی قطعات الکترونیکی

استفاده از تکنیک های چاپ صنعتی مخصوصا چاپ روی قطعات الکترونیکی یکی از انواع پر رونق چاپ در این روزهاست .

در تولید انواع محصولات الکترونیکی این روزها استفاده از چاپ تامپو پرینت ، چاپ سیلک اسکرین و در برخی موارد انواع دیگر چاپ مثل چاپ جوهرافشان کمک شایانی را به مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول الکترونیکی ایجاد می کند .

چاپ روی قطعات الکترونیکی به کمک چاپ تامپو پرینت و سیلک اسکرین

از آنجایی که در محصولات الکترونیک احتمال گرم شدن قطعه بسیار بالاست ، استفاده از تکنیک هایی که کیفیت چاپ انجام شده را در دمای بالا نیز حفظ می کند از اهمیت برخوردار است. جذبه های استفاده از چاپ صنعتی در چاپ روی قطعات الکترونیکی آنقدر بالاست که آنرا به راحتی جایگزین انواع خدمات دیگر نظیر لیزر کرده است . در این چاپ جوهر استفاده شده باید شیوه ای خاص باشد – مایعی خاص باشد - تا به راحتی حل و در جای مورد نظرمان قرار بگیرد ، همچنین باید دارای ویژگیهای رسانا، نیمه رسانا و عایق باشد .

در چاپ روی قطعات الکترونیکی امکان استفاده از مرکب های متفاوتی وجود دارد که با توجه به کیفیت مورد نظر ارائه و استفاده می شود بدیهی است هزینه مواد مصرفی باید با کاربرد محصول هماهنگ باشد. توجه داشته باشیم در کنار گرما که یکی از عواملی است که ممکن است باعث از بین رفتن چاپ روی قطعه ی الکترونیکی شود عملکرد الکترونیکی قطعات و دستگاه و قابلیت چاپ پذیر بودن دستگاه امکان تداخل و ناخوانا شدن محتوای چاپ شده ار ایجاد می کند پس که چاپ قطعات الکترونیکی نیازمند بهینه‌سازی دقیق است .

چاپ روی قطعات الکترونیکی

در مرصاد نقش چاپ روی قطعات الکترونیکی با استفاده از دستگاه های روز با تکنولوژی بالا به کمک تکنسین های چاپ صنعتی آمده انجام می شود که علاوه بر تسهیل و تسریع در فرآیند چاپ به ارتقا استانداردهای مورد نظر نیز کمک شایانی می کند. درک این موضوع برای کسانی که در صنعت چاپ فعال نیستند ممکن است کمی پیچیده و سخت باشد که ؛ چگونه می توان روی قطعه ای در حد نانو چاپ انجام داد؟ اما نوید می دهیم به کسانی که به دنبال کیفیت بالایی از چاپ هستند، شما می توانید با بهره گیری از راهنمایی دوستانه ی تیم مرصاد نقش از آن ها برای چاپ صنعتی حتی بر روی قطعات الکترونیکی کوچک نیز بهره بجویید!

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی فلزات

چاپ روی فلزات و قطعات آبکاری شده جزو آن دسته از چاپ های صنعتی است که  عدم دقت در اجرا باعث نارضایتی و عدم اثرگذاری مناسب در مشتریان است

چاپ روی فلزات

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی سطوح پلیمری

  مرصاد نقش خدمات خود را در چاپ روی سطوح پلیمری برای آشنایی شما با چاپ صنعتی به تفکیک ارائه می دهد

چاپ سطوح پلیمری

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی شیشه

مهارت چاپ روی شیشه از جمله بخش هایی است که دقت در اجرای آن باعث خلق یک شاهکار زیبا و داشتن محصولی ناب می شود.

چاپ روی شیشه