چاپ روی اسباب بازی

چاپ روی اسباب بازی از انواع چاپ های ترکیبی – و بیشتر چاپ تامپو پرینت – است که به کمک دستگاه های مختلف چاپ صنعتی بنا به نیاز و سلیقه ی کودکان و البته تا حدی نوجوانان خلق می شود .

چاپ روی اسباب بازی های پلیمری ، چوبی و فلزی به کمک انواع چاپ صنعتی

زمانی سخن از کودک و افراد زیر 12 سال به میان می آید ، دو نگرش اهمیت زیادی می یابد کیفیت و خروجی محصول نهایی باید به شیوه ای باشد که با دنیای تخیل کودکان سازگاری داشته باشد و جذابیت های ظاهری برای برقراری یک ارتباط موثر را میسر کند .

باید حداکثر مراقبت و توجه به تولید و تمام صنایع مرتبط با آن حتی چاپ روی اسباب بازی صورت بگیرد.

چاپ روی اسباب بازی چوبی به کمک چاپ صنعتی سیلک اسکرین و تامپو پرینتض

در چاپ روی اسباب بازی ( چه اسباب بازی چوبی باشد ، چه پلاستیکی و چه فلزی ) ، مخاطب اسباب بازی ها با توجه به شکل ظاهری، جنس ، مقاومت و سن استفاده ی خریدار و مصرف کننده متفاوت می باشند که برای هر کدام از این موارد باید ویژگی های خاصی به کار برد ؛ بطور مثال اسباب بازی ای که کودکان زیر یکسال و نوپا با آن بازی می کند با توجه به سن و غرایزشان احتمالا مدام در دهان خواهند برد که در این مورد کاملا باید دقت شود که :

چاپ روی اسباب بازی به کمک چاپ تامپوپرینت و چاپ سیلک اسکرین

1)از جوهری برای چاپ استفاده کرد با بزاق کودک حل نشود و حساسیت ایجاد کند که هم باعث عدم رضایت مشتری گردد و خدای نکرده جان کودک به خطر نیندازد .

2)حتی الامکان از رنگ های مناسب سن گروه مصرف کننده استفاده شود که باعث جذابیت تصاویر گردد.

3)از جوهر و چاپی استفاده شود که ماندگاری طولانی تری داشته باشد.

4)از جوهری استفاده شود که عوامل حساسیت زای پوستی و سلامتی برای کودک نداشته باشد .

چاپ روی اسباب بازی - چاپ با کیفیت صنعتی

در این مورد چاپ اسباب بازی لازم است بدانیم که علاوه بر مشتری درجه یک که سفارش چاپ می دهد، کودکان و خانواده های آن ها نیز طرف قرارداد محسوب شده و جوانب احتیاط را رعایت نمایند. چاپ روی اسباب بازی یکی از خدماتی است که با توجه به رونق گرفتن تولید اسباب بازی های در ایران باید توجه ویژه ای به آن شود .

این موضوع باعث شد که تیم متخصص و کاردان مرصادنقش با آگاهی کامل به حساسیت های موجود ( در حوزه ی تولید و خریدار ) در انجام امور چاپی نهایت دقت را به خرج داده و خدمتی با کیفیت عالی ، ظرافتی وصف نشدنی و پوشش انتظارات مخاطبان ارائه دهد.

 

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی فلزات

چاپ روی فلزات و قطعات آبکاری شده جزو آن دسته از چاپ های صنعتی است که  عدم دقت در اجرا باعث نارضایتی و عدم اثرگذاری مناسب در مشتریان است

چاپ روی فلزات

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی سطوح پلیمری

  مرصاد نقش خدمات خود را در چاپ روی سطوح پلیمری برای آشنایی شما با چاپ صنعتی به تفکیک ارائه می دهد

چاپ سطوح پلیمری

تامپو پرینت مرصاد نقش

چاپ روی شیشه

مهارت چاپ روی شیشه از جمله بخش هایی است که دقت در اجرای آن باعث خلق یک شاهکار زیبا و داشتن محصولی ناب می شود.

چاپ روی شیشه