چاپ روی لوازم وسایل خانگی

این روزها همه چیز در اطراف ما میتواند زیبا طراحی و ساخته شود و چاپ تامپو پرینت به راحتی این زیبایی را دوچندان می کند. استفاده از تامپو پرینت در تزئین و طراحی لوازم خانگی در مرصاد نقش را روی خیلی از لوازم خانگی ولی بصورت بی سروصدا می توانید ببینید.

 

چاپ تامپو پرینت

نمونه چاپ تامپو پرینت روی فرچه های پاک کننده

چاپ تامپو پرینت

نمونه چاپ تامپو پرینت روی گیره های لباس

چاپ روی لوازم خانگی یکی از انواع چاپ های صنعتی ترکیبی – چاپ تامپو پرینت ، چاپ هیت ترانسفر – است که با زندگی ما آنچنان عجین شده که شاید هرگز به آن توجه هم نکرده باشیم .

چاپ روی لوازم خانگی

اگر اکنون روی جارو برقی ، ماشین لباسشویی ، پکیج منزل ، ماشین ظرفشویی ، آبمیوه گیری ، برس مو ، گیره لباس ، مسواک و ... نگاهی بیاندازید میبینید که چاپ صنعتی در لوازم خانگی غوغا می کند و کمک شایانی به راحت تر شدن ارتباط گرفتن ما با لوازم خانگی کرده است.

چاپ روی لیوان به کمک چاپ تامپوپرینت و سیلک اسکرین

چاپ روی لوازم خانگی این روزها آنقدر کاربردی و مرسوم شده است که افراد و کسب و کارها به جای هزینه هایی نظیر لیزر کردن محتوا روی لوازم خانگی به راحتی از چاپ صنعتی روی لوازم خانگی استفاده می کنند .

چاپ روی لوازم خانگی به کمک چاپ تامپورینت و سیلک اسکرین

از آنجا که انجام چاپ روی لوازم خانگی نیازمند دقت ، ظرافت و کیفیت بالا در اجراست ، تیم مرصاد نقش با انجام چاپ روی لوازم خانگی به کمک دستگاه ها و تجهیزات باکیفیت به ارائه ی خدماتی با دقت بالا ، خروجی تمیز و اجرای سریع پرداخته است .

چاپ روی لوازم خانگی

انواع چاپ روی لوازم خانگی:

1- چاپ روی لوازم خانگی با چاپ تامپو

2- چاپ روی لوازم خانگی با چاپ هیت ترانسفر